گروه همپل

گروه همپل
گروه HEMPEL که در شهر Willich واقع شده است، از شرکت‌ها و مراکز مختلف تشکیل شده است که هدف مشترک آن‌ها ایجاد اطمینان از بهره‌وری و سودآوری سرمایه‌گذاری‌های شما در بلند مدت می‌باشد. هر واحد کسب و کار تجربه و تخصص را در زمینه‌های مختلف ترکیب می‌کند تا ما بتوانیم با انعطاف‌پذیری به نیازهای شما پاسخ دهیم:
کسب و کار اصلی HEMPEL Elektromaschinenbau GmbH از سال 1950 متخصص در تعمیر و نگهداری کارخانه‌های صنعتی است. با کسب تجربه در این سال‌ها ما با نیازهای شرکتهای صنعتی بین المللی هماهنگ شدیم. با ظرفیت 15 تن جرثقیل ما قادر به انجام تعمیرات الکتریکی و مکانیکی انواع موتورهای الکتریکی، ژنراتورها و واحدهای تا 4000 کیلووات و 11 کیلوولت، برق مستقیم و سه فاز، آسنکرون یا سنکرون، می‌باشیم. در هر تعمیر، ما نه تنها آسیب سطحی را از بین می‌بریم، بلکه تحلیل علت اصلی (تجزیه و تحلیل ریشه علت، RCA) را انجام می‌دهیم و آن را تعمیر می‌کنیم، به طوری که کل سیستم بهینه‌سازی شده و به طور پایدار ارزش آن افزایش می‌یابد.

اطلاعات تماس:
تلفن: 890 49 2154 (0) 49+
ایمیل: این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

HEMPEL Industrial Engineering GmbH، عضو گروه همپل، راه حل‌های فناوری درایو مخصوص در بازار جهانی را به کار می‌گیرد. ما مهندسی و مدیریت پروژه را برای نصب درایوهای الکتریکی و سیستم‌های مکانیکی به عنوان راه‌حل تعمیر و نگهداری در سیستم‌های جدید عرضه می‌کنیم. ما به شدت متعهد به «کیفیت آلمان» می‌باشیم. بطور همزمان، نیازهای بازار و فرهنگ‌های محلی را مورد توجه و احترام قرار می‌دهیم. علاوه بر راه حل فنی، شرایط محلی و همچنین افرادی که از آنها استفاده می‌کنند را در طرح‌های توسعه در نظر می‌گیریم.
مرکز خطایابی فنی همپل از ترکیب سال‌ها تجربه در تعمیرات موتور و هنر تکنولوژی‌های خطایابی برای بهینه‌سازی بهره‌وری تجهیزات استفاده می‌کنیم. تصمیمات مربوط به تعمیر و نگهداری مدرن بیشتر و بیشتر بر اساس دانش جامع از وضعیت کل سیستم می‌باشد. تصمیمات تعمیر و نگهداری موفق تنها با مدیریت دانش مبتنی بر داده صورت می‌پذیرد. طیف گسترده‌ی آزمایش و خطایابی موتورها، دنده‌ها، غلطک‌ها، پمپ‌ها و تجهیزات دیگر به ما اطلاعات جامع در مورد وضعیت دستگاه می‌دهد و ما را در شناسایی خطا در مرحله اولیه کمک می‌کند. بنابراین ما می‌توانیم خطای قریب‌الوقوع سیستم را پیش‌بینی و برای تغییرات برنامه‌ریزی کنیم. این امر مانع از ایجاد وقفه در تولید شده و خرابی را به حداقل می‌رساند. با تعمیرات و نگهداری فعالانه، پایش وضعیت، تعمیر و نگهداری پیش‌بینی شده و تعمیر و نگهداری با قابلیت اطمینان، ما قابلیت اطمینان از تجهیزات مشتریان را تضمین می‌کنیم.

اطلاعات تماس
تلفن: 20 89 49 2154 (0) 49+
ایمیل:‌ این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

HEMPEL Antriebstechnik GmbH موتورها و ژنراتورهای جدید و مورد استفاده برای استفاده صنعتی را به فروش می‌رساند. کارشناسان فروش ویژه ما نیازهای سیستم شما را تجزیه و تحلیل می‌کنند و به سمت حل مشکلات شما حرکت می‌کنند. ما بهترین راه حل برای نیازهای مشتری در بازار را پیدا می کنیم. به عنوان یک فروشنده مستقل، به سرعت عمل می کنیم، بدون منافع تولید کنندگان و با انعطاف‌پذیری، تنها بر منافع مشتریان خود تمرکز می‌کنیم. از تامین‌کنندگان، درخواست محصولات با کیفیت بالا و تولید کارخانه‌های شناخته شده با قیمت‌های رقابتی، داریم. علاوه بر مشاوره فنی، خدمات ما شامل مدیریت پروژه جامع می‌باشد. ما در سراسر فرایند، از برنامه‌ریزی یک سیستم کارآمد برای راه‌اندازی، همراهی می کنیم. کارشناسان ما این تدارکات و ساخت و ساز پروژه را در نرم‌افزار مایکروسافت پروژکت، وارد می‌کنند.
اطلاعات تماس
تلفن: 56 89 49 2154 (۰) 49+
ایمیل: این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید
TOOLBOX خدمات ما را برای واحدهای صنعتی کوچکتر و تولید SME فراهم می کند. ما شریک سرویس محلی برای صنایع دستی، ساخت و ساز، آب‌پاش و لوله‌ کشی، ساخت فلز، نجاری و بسیاری دیگر می‌باشیم. بنابراین TOOLBOX یک تعمیرگاه کلاسیک موتور است. پیشنهادات ما شامل تعمیر، نگهداری و تحویل موتورهای کوچک الکتریکی، پمپ‌ها، ژنراتورها و ابزارهای قدرت تا 250 کیلوگرم می‌باشد. تعمیرات، نصب و راه اندازی نیز در محل کارخانه صنعتی انجام می‌شود.

اطلاعات تماس:
تلفن: 840 59 48 2154 (0) 49+
ایمیل: این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید
مرکز تعمیرات منطقه‌ای ما در شرق آلمان ELMA-ZEITZ Elektromaschinenbau GmbH می‌باشد. در اینجا ما با استفاده از ترکیب تعمیر و نگهداری مدرن با تکنولوژی پیشرفته و تعمیرکارهای حرفه‌ای، ماشین‌های الکتریکی را با ظرفیت 7.5 تن بصورت حرفه‌ای و منعطف تعمیر می‌کنیم. گستره خدمات ما شامل انواع تعمیرات موتور، تعمیر و نگهداری و خدمات برای بازار منطقه‌ای می‌باشد. این مجموعه مونتاژ و تعمیرات اساسی شامل مواردی همچون خطایابی دستگاه مکانیکی و الکتریکی است.
اطلاعات تماس:
تلفن: 76 31 21 3441 (0) 49+
ایمیل: این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید