تاریخچه

۶۹ سال برتری در تعمیر و نگهداری صنعتی

گروه همپل یک گروه 100٪ خصوصی تحت مدیریت آقای Klaus M. Hempel، مهندس متخصص و باتجربه در زمینه تعمیر و نگهداری می‌باشد. همپل بعنوان نسل دوم تجاری خانواده‌ای که به قدمت تاریخ کارآفرینی که از سال 1849 سابقه دارد، باز می‌گردد.

مدت‌ها قبل از اختراع موتورهای الکتریکی، همپل به عنوان یک کار مهندسی عمران آغاز شد. با تغییرات زمان، محصول ما نیز تغییر کرد.

هسته شرکت، HEMPEL Elektromaschinenbau GmbH، در سال 1950 توسط Erich و Hilde Hempel افتتاح شد که در سال 2015 شصت و پنج سالگی خود را جشن گرفت، افتتاح شد.

این واحد خاص مسئول تعمیر و نگهداری در طیف گسترده‌ای از موتورهای الکتریکی و ژنراتور، از جمله تعمیرات مکانیکی پمپ، گیربکس‌های بزرگ و دیگر انواع ماشین آلات تولید می‌باشد.

با جرثقیل 15 تنی، ما قادر به تعمیر الکتریکی و مکانیکی ماشین آلات دوار با حداکثر 4000 کیلو وات و 11 کیلوولت AC، سنکرون یا آسنکرون، به خوبی موتورهای DC هستیم.

مدیریت پروژه

در همپل برای تعمیر و بازسازی پروژه‌ها، ما یک تیم از متخصصان داریم که در مورد هر جنبه کاری مشغول هستند. مدیر پروژه، در ارتباط با آنچه که باید انجام دهید، چه زمانی، چگونه و با چه هزینه‌ای، با مشتتریان در تماس است.

متخصص خطایابی و مدیر سایت ما تمامی اطلاعات مربوط به وضعیت فنی در کارخانه را با راهنمایی ما، جمع‌آوری و پردازش می‌کند.

مدیر اجرایی و برنامه ریزی فرایند داخلی، فرآیند تعمیر و تامین مواد را ترتیب می‌دهد.

در صورت لزوم، کارشناسان فروش موتور و درایو برای جایگزینی یا اجاره موتور برای مدت زمان بیشتر، کنار مشتریان می باشند.

ما کارشناسان را برای همه جنبه‌ها، استخدام می‌کنیم. آنها برای یک هدف اقدام می‌کنند:

ما بهره‌وری شما را بهینه خواهیم کرد.