تعمیر و نگهداری ماشین آلات

 تعمیر و نگهداری ماشین آلات بر اساس شرایط 

دیجیتالی کردن تمامی زمینه‌های صنعت،‌ نگهداری مربوط به تولید را تحت تأثیر و تغییر داد. تعمیر و نگهداری پیشگیرانه (PDM)، به عنوان توسعه بعدی استراتژی‌های نگهداری کلاسیک، اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. با تجزیه و تحلیل داده‌های هوشمند، الگوهای موثر را در شرایط داده‌‌های عناصر مختلف ماشین شناسایی می‌کنیم و خطای احتمالی را پیش‌بینی می‌کنیم. بنابراین اقدامات پیش‌گویانه انجام می‌شود و از خسارت می‌توان پیشگیری کرد، خرابی‌ها را به حداقل رساند و در نتیجه زیان‌های ناشی از توقف تولید را کاهش داد. پیش‌بینی بهینه زمان بهره‌برداری، بهره‌وری سیستم را افزایش می‌دهد.

مرکز صلاحیت و خطایابی شرکت همراه الکتریک صنعت بر روی فن‌آوری های تعمیر و نگهداری پیش‌گویانه، تعمیر و نگهداری براساس قابلیت اطمینان، نگهداری فعالانه و پایش وضعیت متمرکز شده است. 

ما طیف گسترده‌ای از خدمات را برای بررسی و تشخیص موتورها و ماشین‌آلات تولید، چرخ دنده‌ها، غلطک‌ها، پمپ‌ها و تجهیزات دیگر، ارایه می‌کنیم. برای آنکه تصور دقیقی از شرایط یک سیستم داشته باشیم، خطایابی از اندازه‌گیری‌ها، سیستم‌های آنلاین، تعمیرات در سایت مشتری و یا بازرسی در محل را با یکدیگر مطابقت می‌دهیم و با استفاده از چندین سال تجربه در زمینه تعمیر و نگهداری، ارزیابی مورد نظر را انجام می‌دهیم. بنابراین ما یک سیستم مانیتورینگ کارآمد و هوشمند را ایجاد می‌کنیم که باعث افزایش کارایی بهره‌برداری و در نتیجه موفقیت کسب و کار مشتریان ما می‌شود. 

هر درایوی، هر سیستم دارای وظایف، مشکلات و ضعف‌های خاص است. بنابراین، ما راه حل‌های خطایابی و پایش سیستم را که به طور خاص با وضعیت موجود در کارخانه مشتری سازگار است را ارائه می‌کنیم. با ترکیب انعطاف پذیر از بلوک‌های ساده و مدولار، ما راه حل‌های جامع و پایدار تعمیر و نگهداری را پیدا می‌کنیم. به عنوان یک ارائه دهنده خدمات برای صنعت، وظیفه ما تنها تعمیر درایوها نیست. هدف ما شناسایی علت و ریشه هرگونه آسیب و رفع آن در بلندمدت است. بنابراین، گام به گام کل سیستم بهینه سازی خواهد شد. ما تمام خدمات لازم را زیر یک سقف ارائه می‌کنیم، از پایش وضعیت تا تشخیص به کمک تجربه کارشناسان و مهندسان متخصص موتورهای الکتریکی.

محصول ما بهره‌وری شماست!

علاوه بر این، ما به مشتریانمان کمک می‌کنیم تا با نیازهای فعلی با نسل چهارم صنعت مقابله کنند و در نتیجه در رقابت باقی بمانند. سیستم‌های دینامیکی پیچیدگی تعمیر و نگهداری را به دلیل دیجیتال‌سازی و ارتباطات فناوری اطلاعات تجهیزات، افزایش می‌دهند. سیستم‌های پایش وضعیت مداوم به طور دائم تحت کنترل هستند، اما بدلیل حجم داده‌ها و و اقعیت‌ها تنها با جمع‌آوری سیستماتیک و ایجاد پایگاه داده‌های دانش و تحلیل هوشمند، ما با موفقیت استراتژی‌های تعمیر و نگهداری را مراقبت می‌کنیم. مدیریت دانش نسل چهارم شرط کلیدی استراتژی‌های تعمیر و نگهداری مدرن می‌باشد.

Please publish modules in offcanvas position.