خدمات در سایت مشتری

 با نگهداری حرفه ای و شایسته، طول عمر تجهیزات در یک کارخانه می تواند به طور مداوم گسترش و هزینه های نگهداری کاهش یابد. بنابراین ما علاوه بر نصب در سایت مشتری، خدمات جامع برای موتورهای الکتریکی، پمپ‌ها و گیربکس‌ها را پیشنهاد می کنیم. ما از مشتریان خود با این خدمات پشتیبانی می کنیم:

  • خدمات تعمیر و نگهداری
  • خدمات روانکاری
  • بالانس کردن در سایت مشتری
  • تراز کردن با لیزر

در خدمات تعمیر و نگهداری، ما کارهای تعمیر و نگهداری کوچکتر مانند چک‌ کردن و یا تعویض روغن و یا جاروبک‌ها را با بازرسی بصری از سیستم برای تشخیص مواردی مانند نشتی روغن و یا آلودگی،‌ ترکیب می‌کنیم. بنابراین، شرایط تجهیزات را به طور منظم برای اطمینان از عملکرد صحیح سیستم، گزارش می‌شود.

یکی از رایج ترین علل آسیب ‌دیدن یاطاقان، روانکاری ناکافی است. بنابراین با یک سرویس روانکاری خاص، از مشتریان خود پشتیبانی می‌کنیم. ما روان کننده های مناسب را مطابق با نیازهای سیستم و کاربردهای آن، انتخاب می کنیم و عرضه و انبارداری را به‌عهده می‌گیریم. علاوه بر انتخاب روانکاری صحیح، مقدار صحیح روان‌کننده برای عملکرد بهینه نیز لازم است، موضوعی که برای همگان بسیار واضح و روشن است. مهندسان ما این خدمات را در سایت مشتری، با اطمینان، بصورت منظم و با مقادیر مناسب ارائه می‌دهند تا عملکرد بدون مشکل را تضمین کنند.

ناهماهنگی یا عدم تعادل نیز دلیل دیگری برای خطای زودرس می‌باشد. تنها دستگاهی دائما صحیح کار می‌کند که بصورت دقیق تراز شده باشد.

Please publish modules in offcanvas position.