تعمیر و نگهداری در سایت

ما با تیم سایت، از مشتریان خود به صورت محلی پشتیبانی می‌کنیم و به تقاضای رو به رشد برای پرسنل تعمیر و نگهداری واجد شرایط، پاسخ می دهیم. کارکنان ما در تمامی ساعات در دسترس هستند و در صورت بروز هرگونه خطای محتمل، برای توقف برنامه‌ریزی خواهند داشت. یک مدیریت پروژه جامع، برنامه‌ریزی دقیق و تدارکات داخلی، اجرای سریع و کارآمد امور کار برنامه‌ریزی شده را تضمین می‌کند. ما در زمان مناسب با تجهیزات مناسب و در جای مناسب هستیم. سطح بالای تخصص، تطبیق پذیری و تعهد، تکنسین‌های ما را نیرویی کمکی مناسب برای تعمیر و نگهداری خاص مشتری، می‌سازد.

maintenance01

 

maintenance02

 

maintenance03

علاوه بر این ما تجربه ساخت و ساز مکانیکی در صنایع، کشورها و شرایط کاری مختلفی را داریم. هر ساله بیش از 800 ماموریت خطایابی، 1،000 مورد کاری در محل، تعمیرات 2،000 ماشین کوچک و متوسط و 400 ماشین بزرگ را انجام می‌دهیم. هر تعمیر، دانش ما را بیشتر می کند. جایگزینی موتور بر روی یک جرثقیل در ارتفاع 50 متر یا شفت پمپ در عمق 20 متر، پمپ‌های شناور مبادرت به کار تحت آب، تعمیرات موتور در یک کارخانه ترانسفورماتور در ایران، تجزیه و تحلیل ساختاری در تانکر گاز در بندر جبل الطارق یا تجزیه و تحلیل ترموگرافی یک ایستگاه کمپرسور گاز روسیه در قطب شمال، ما متخصصان خود را برای شرایط مختلف ارائه می‌کنیم. 

ما این مشکلات و البته بسیاری از مشکلات دیگر را حل می کنیم. تیم ما در 365 روز سال بصورت 24 ساعته، در سراسر کشور در کوتاه‌ترین زمان ممکن در دسترس می‌باشد. 

ما این مشکلات را حل می کنیم و بسیاری دیگر، ما در حال کار 24 ساعته روزانه و 365 روز در سال است و در سراسر آلمان در زمان بسیار کوتاه در دسترس است:

  • تعویض موتورهای الکتریکی، گیربکس، پمپ و غیره
  • اوورهال تعمیرات تعویض یاطاقان (Bearing)
  • تراز کردن با لیزر (شامل گزارش تراز کردن)
  • بالانس کردن در سایت
  • بازسازی قطعات
  • تامین قطعات جانبی  

Please publish modules in offcanvas position.